הפעל רדיו
שירה עובדת
פרויקט 'שירה עובדת' מציג לראשונה לפני הציבור הישראלי את הזמר הקהילתי שהולחן בקיבוצים ומעולם לא עזב את גבולותיהם. כך נפתח צוהר לתרבות מוזיקלית רב-גונית שהתפתחה לאורך הדורות ביישובים
מזמור לאהוד
ישוב חצרים
מילים גדעון אלעד
ביצוע לא ידוע

תווים\מילים

תווים\מילים

אודות השיר
נחומי הרציון שבאדיבותו הגיע אלינו השיר, מספר:
השיר נכתב ע"י גדעון לזכר אחיו, אהוד אלעד ז"ל, סגן אלוף, שנהרג בששת הימים, ביום הראשון ללחימה ב-5 ביוני 1967.
השיר נדפס בספר "אהוד אחי, שריונר" שערך אחיו, גדעון אלעד, 1977 את התווים שכתבתי מתוך הקלטה של רן אלירן, באוקטובר 1999, לקראת ערב שירי יוחנן זראי.
 השיר הופיע בשירון מס' 146 "גן השקמים"- משיריו של יוחנן זראי, מועדון הזמר בני-שמעון, 2 בנובמבר 2002, וכן בשירון מס' 151 "זמר לבני שמעון, שירי יישובי המועצה האזורית, לציון יובל, 50 שנה למועצה, אדר תשס"א, מרס 2001.

לשיר ביצוע מוקלט של רן אלירן וכן הקלטה של אחד מסולני מועדון הזמר בני-שמעון, נעמן דג, שהיה פקוד של אהוד אלעד, שר לזכרו, וגם הקליט השיר.
אתר זה הינו מטעם התנועה הקיבוצית
האתר פועל ברשיון אקום
האתר נתמך בנוסף על-ידי:
© האתר נולד מכוונות טהורות של שימור הזמר הקהילתי, ואין בכוונתו להפר זכויות יוצרים. אם אתם חפצים להסיר שיר או פריט כלשהו מתוקף זכויות יוצרים או מטעמי צנעת הפרט אנא הודיעו לנו ונפעל בהתאם. זכויות היוצרים ביצירות שמורות למחברים ו/או לאקו"ם. הצפייה וההאזנה ליצירות הנמצאות באתר נועדו לשימוש פרטי בלבד. אין להעתיק או להפיץ את היצירות למטרה כלשהי בלא אישור מנהלי האתר. הקלטות השמע באתר שנעשו לפני יותר מחמישים שנה הן נחלת הכלל בהתאם לחוק זכויות יוצרים תשס"ח. אין לעשות שימוש לרעה בכל התכנים המופיעים באתר.
כל הזכויות שמורות | מופעל על ידי אפקט מערכות