הפעל רדיו
שירה עובדת
פרויקט 'שירה עובדת' מציג לראשונה לפני הציבור הישראלי את הזמר הקהילתי שהולחן בקיבוצים ומעולם לא עזב את גבולותיהם. כך נפתח צוהר לתרבות מוזיקלית רב-גונית שהתפתחה לאורך הדורות ביישובים
שיר הדגים
ישוב חולתה
מילים ידידיה פלס
השיר

אודות השיר
מתוך הקנטטה- 'היה היה אגם'. 

במסגרת פסטיבל קול המוסיקה שהתקיים בכפר בלום בשנת 2010, התקיים גם המופע : "היה היה אגם" בהשתתפות מקהלת הגליל העליון, מקהלת הילדים "צליל" ואנסמבל נגנים בניצוח רון זרחי בקנטטה העממית על אגם החולה מאת משה בדמור, לשעבר חבר בקיבוץ חולתה, ע"פ ספרם של פטר מרום וידידיה פלס "שירת האגם הגווע", בשילוב תערוכה מצילומיו של זוכה פרס ישראל לצילום, פטר מרום.

שיר הדגים הוא אחד מהשירים הרבים שהופיעו ביצירה. ביצוע: מקהלת הילדים "צליל".

האזינו ליצירה המלאה של 'היה היה אגם'- לחצו כאן להורדה.
אתר זה הינו מטעם התנועה הקיבוצית
האתר פועל ברשיון אקום
האתר נתמך בנוסף על-ידי:
© האתר נולד מכוונות טהורות של שימור הזמר הקהילתי, ואין בכוונתו להפר זכויות יוצרים. אם אתם חפצים להסיר שיר או פריט כלשהו מתוקף זכויות יוצרים או מטעמי צנעת הפרט אנא הודיעו לנו ונפעל בהתאם. זכויות היוצרים ביצירות שמורות למחברים ו/או לאקו"ם. הצפייה וההאזנה ליצירות הנמצאות באתר נועדו לשימוש פרטי בלבד. אין להעתיק או להפיץ את היצירות למטרה כלשהי בלא אישור מנהלי האתר. הקלטות השמע באתר שנעשו לפני יותר מחמישים שנה הן נחלת הכלל בהתאם לחוק זכויות יוצרים תשס"ח. אין לעשות שימוש לרעה בכל התכנים המופיעים באתר.
כל הזכויות שמורות | מופעל על ידי אפקט מערכות