הפעל רדיו
שירה עובדת
פרויקט 'שירה עובדת' מציג לראשונה לפני הציבור הישראלי את הזמר הקהילתי שהולחן בקיבוצים ומעולם לא עזב את גבולותיהם. כך נפתח צוהר לתרבות מוזיקלית רב-גונית שהתפתחה לאורך הדורות ביישובים
כיפאק היי, שדה בוקר!

תווים\מילים

תווים\מילים

אודות השיר
נחומי הרציון מספר:
ב-1 ביוני 2002 נערך במדרשת שדה בוקר אירוע לציון 25 שנה לביה"ס התיכון לחינוך סביבתי, שהייתי חבר בצוות שייסד והכין את ביה"ס ולימדתי בו 25 שנה.
לבקשת הצוות המארגן מסרתי להם עיבוד למילותיו של יורם טהרלב עם לחן לשיר דומה שהלחנתי למילותיו של טהרלב מ-1975 (הכוונה לשיר ''הופה היי, שדה בוקר'!'). השיר נלמד ע"י התלמידים לערב החגיגי והושר בו.
אתר זה הינו מטעם התנועה הקיבוצית
האתר פועל ברשיון אקום
האתר נתמך בנוסף על-ידי:
© האתר נולד מכוונות טהורות של שימור הזמר הקהילתי, ואין בכוונתו להפר זכויות יוצרים. אם אתם חפצים להסיר שיר או פריט כלשהו מתוקף זכויות יוצרים או מטעמי צנעת הפרט אנא הודיעו לנו ונפעל בהתאם. זכויות היוצרים ביצירות שמורות למחברים ו/או לאקו"ם. הצפייה וההאזנה ליצירות הנמצאות באתר נועדו לשימוש פרטי בלבד. אין להעתיק או להפיץ את היצירות למטרה כלשהי בלא אישור מנהלי האתר. הקלטות השמע באתר שנעשו לפני יותר מחמישים שנה הן נחלת הכלל בהתאם לחוק זכויות יוצרים תשס"ח. אין לעשות שימוש לרעה בכל התכנים המופיעים באתר.
כל הזכויות שמורות | מופעל על ידי אפקט מערכות