הפעל רדיו
שירה עובדת
פרויקט 'שירה עובדת' מציג לראשונה לפני הציבור הישראלי את הזמר הקהילתי שהולחן בקיבוצים ומעולם לא עזב את גבולותיהם. כך נפתח צוהר לתרבות מוזיקלית רב-גונית שהתפתחה לאורך הדורות ביישובים
צבי סנונית
פועלו של היוצר:
ישוב:
1936-1966. התחנך בקיבוץ משמר העמק. למד בקבוצת סנונית במוסד החינוכי ושינה את שם משפחתו בהתאם. בגיל 18 סיים את לימודיו. סנונית גילה כשרון יוצא דופן במוזיקה וכתב שירים לאירועים שונים (חגים, המנון מפ"ם ועוד) יחד עם המורה שלו למוזיקה- בנימין עומר. השירים יצאו גם מחוץ לגבולות הקיבוץ. התחתן בגיל צעיר מאוד. חלה וניפטר בגיל 30. הוריו שמאוד העריכו את פעילותו המוזיקלית במשמר העמק, תרמו לקיבוץ סכום כסף גדול להקמת חדר מוזיקה על שמו. מאז המקום גדל  והתעצם\ ועדיין שמו מתנוסס עליו. 
חדש
אין תוצאות
אתר זה הינו מטעם התנועה הקיבוצית
האתר פועל ברשיון אקום
האתר נתמך בנוסף על-ידי:
© האתר נולד מכוונות טהורות של שימור הזמר הקהילתי, ואין בכוונתו להפר זכויות יוצרים. אם אתם חפצים להסיר שיר או פריט כלשהו מתוקף זכויות יוצרים או מטעמי צנעת הפרט אנא הודיעו לנו ונפעל בהתאם. זכויות היוצרים ביצירות שמורות למחברים ו/או לאקו"ם. הצפייה וההאזנה ליצירות הנמצאות באתר נועדו לשימוש פרטי בלבד. אין להעתיק או להפיץ את היצירות למטרה כלשהי בלא אישור מנהלי האתר. הקלטות השמע באתר שנעשו לפני יותר מחמישים שנה הן נחלת הכלל בהתאם לחוק זכויות יוצרים תשס"ח. אין לעשות שימוש לרעה בכל התכנים המופיעים באתר.
כל הזכויות שמורות | מופעל על ידי אפקט מערכות