הפעל רדיו
שירה עובדת
פרויקט 'שירה עובדת' מציג לראשונה לפני הציבור הישראלי את הזמר הקהילתי שהולחן בקיבוצים ומעולם לא עזב את גבולותיהם. כך נפתח צוהר לתרבות מוזיקלית רב-גונית שהתפתחה לאורך הדורות ביישובים
יופיה אינו ידוע
מילים נתן זך
השיר

מילות השיר

תווים\מילים

אודות השיר

מספרת רות:

השיר שנכתב ע"י המשורר נתן זך, הולחן על ידי בשנת 71/72 ונגנז ברגע שהלחן של שלמה ארצי התפרסם ברדיו. השיר לא הולחן למטרה כלשהי אלא שבמקרה פגשתיו,התאהבתי וכתבתי... ( שרתי עם הגיטרה לטייפרקורדר סלילים שהיה אז ברשותי).

ב-2017 הצלחתי ליצור קשר עם נתן זך. ברשותו, העברתי לו את השיר המוקלט ולאחר שהאזין,קיבלתי את ברכתו להוציאו לאור (על כך אני מאד מודה לו).

אתר זה הינו מטעם התנועה הקיבוצית
האתר פועל ברשיון אקום
האתר נתמך בנוסף על-ידי:
© האתר נולד מכוונות טהורות של שימור הזמר הקהילתי, ואין בכוונתו להפר זכויות יוצרים. אם אתם חפצים להסיר שיר או פריט כלשהו מתוקף זכויות יוצרים או מטעמי צנעת הפרט אנא הודיעו לנו ונפעל בהתאם. זכויות היוצרים ביצירות שמורות למחברים ו/או לאקו"ם. הצפייה וההאזנה ליצירות הנמצאות באתר נועדו לשימוש פרטי בלבד. אין להעתיק או להפיץ את היצירות למטרה כלשהי בלא אישור מנהלי האתר. הקלטות השמע באתר שנעשו לפני יותר מחמישים שנה הן נחלת הכלל בהתאם לחוק זכויות יוצרים תשס"ח. אין לעשות שימוש לרעה בכל התכנים המופיעים באתר.
כל הזכויות שמורות | מופעל על ידי אפקט מערכות