הפעל רדיו
שירה עובדת
פרויקט 'שירה עובדת' מציג לראשונה לפני הציבור הישראלי את הזמר הקהילתי שהולחן בקיבוצים ומעולם לא עזב את גבולותיהם. כך נפתח צוהר לתרבות מוזיקלית רב-גונית שהתפתחה לאורך הדורות ביישובים
ציונה לירון-לוי
פועלו של היוצר:
1927-2010. ילידת הארץ. הייתה חברת קיבוץ שפיים. ציונה הייתה אמנית רב-גוונית שיצרה בפיסול ובציור וגם הפליאה לכתוב וליצור במוסיקה. היא הציגה בתערוכות יחיד וקבוצתיות רבות בארץ ובחו"ל ויצירותיה נמצאים אצל אספנים בארה"ב, אנגליה, דנמרק, צרפת וישראל. ציונה יצרה בחומרים מצויים, יוצקת בברונזה, אלומיניום ועד. היא ציירה בטכניקות שונותת כאשר הנושאים שלה אקטואליים תמיד. קיבלה פסי לעידוד היצירה כולל "פרס ראש העיר נתניה" לאמן מצטיין.

עיון נוסף
שירים
חדש

שם השיר ישוב כותב מלחין תיוג מבצע ביצועים נוספים
מה לאחותי שפיים יהודה הלוי ציונה לירון-לוי שירי אהבה; שירי ארץ ישראל; שירי ארץ ישראל, המיטב; שירי משוררים רוחמה רז
אתר זה הינו מטעם התנועה הקיבוצית
האתר פועל ברשיון אקום
האתר נתמך בנוסף על-ידי:
© האתר נולד מכוונות טהורות של שימור הזמר הקהילתי, ואין בכוונתו להפר זכויות יוצרים. אם אתם חפצים להסיר שיר או פריט כלשהו מתוקף זכויות יוצרים או מטעמי צנעת הפרט אנא הודיעו לנו ונפעל בהתאם. זכויות היוצרים ביצירות שמורות למחברים ו/או לאקו"ם. הצפייה וההאזנה ליצירות הנמצאות באתר נועדו לשימוש פרטי בלבד. אין להעתיק או להפיץ את היצירות למטרה כלשהי בלא אישור מנהלי האתר. הקלטות השמע באתר שנעשו לפני יותר מחמישים שנה הן נחלת הכלל בהתאם לחוק זכויות יוצרים תשס"ח. אין לעשות שימוש לרעה בכל התכנים המופיעים באתר.
כל הזכויות שמורות | מופעל על ידי מגוון אפקט