הפעל רדיו
שירה עובדת
פרויקט 'שירה עובדת' מציג לראשונה לפני הציבור הישראלי את הזמר הקהילתי שהולחן בקיבוצים ומעולם לא עזב את גבולותיהם. כך נפתח צוהר לתרבות מוזיקלית רב-גונית שהתפתחה לאורך הדורות ביישובים
יהודה לוי
פועלו של היוצר:
ישוב:
יהודה לוי חבר קיבוץ הגושרים.  נולד בשנת 1939 באלכסנדריה, מצרים. עלה לארץ בשנת 1953. יש לו תואר ראשון במוזיקה מאוניברסיטת מדינת קליבנלנד, ארה"ב ותואר שני במשפטים ממכללת צפת אותו סיים בגיל 74. לוי מתמחה במוזיקה אלקטרונית ומוזיקה עכשווית. עבודותיו המוזיקליות כוללות תזמורת, ווקלי, אלקטרוני ומוזיקה לתיאטרון. רובן הוקלטו ושודרו במדיה הישראלית ובחו"ל. 

שירים
חדש
אתר זה הינו מטעם התנועה הקיבוצית
האתר פועל ברשיון אקום
האתר נתמך בנוסף על-ידי:
© האתר נולד מכוונות טהורות של שימור הזמר הקהילתי, ואין בכוונתו להפר זכויות יוצרים. אם אתם חפצים להסיר שיר או פריט כלשהו מתוקף זכויות יוצרים או מטעמי צנעת הפרט אנא הודיעו לנו ונפעל בהתאם. זכויות היוצרים ביצירות שמורות למחברים ו/או לאקו"ם. הצפייה וההאזנה ליצירות הנמצאות באתר נועדו לשימוש פרטי בלבד. אין להעתיק או להפיץ את היצירות למטרה כלשהי בלא אישור מנהלי האתר. הקלטות השמע באתר שנעשו לפני יותר מחמישים שנה הן נחלת הכלל בהתאם לחוק זכויות יוצרים תשס"ח. אין לעשות שימוש לרעה בכל התכנים המופיעים באתר.
כל הזכויות שמורות | מופעל על ידי מגוון אפקט