הפעל רדיו
שירה עובדת
פרויקט 'שירה עובדת' מציג לראשונה לפני הציבור הישראלי את הזמר הקהילתי שהולחן בקיבוצים ומעולם לא עזב את גבולותיהם. כך נפתח צוהר לתרבות מוזיקלית רב-גונית שהתפתחה לאורך הדורות ביישובים
אבי שחר
פועלו של היוצר:
ישוב:
1924-1964. עלה לארץ מניו-יורק והיה חבר קיבוץ סאסא וממייסדיו. חבר "גרעין עלייה ה' " של השומר הצעיר בארה"ב. איש המוזיקה והחלומות, "הקוסם" ומלך התחפושות בפורים. הישרה את הזמרה והנגינה ואת השמחה בקיבוצו. לימד מוזיקה בסאסא ובאילון והיה מורה נערץ על תלמידיו. ניצח על מקהלות החברים ועל מקהלות הנערים בשני הקיבוצים. נשא אישה בגיל מבוגר. דבק בחיים ומיצה אותם עד תום. נפטר ממחלת לב והוא בן ארבעים בלבד.
חדש

שם השיר ישוב מילים לחן תיוג עיבוד ביצוע
מחזמר 2 שער הגולן יוסף נצר אבי שחר הצגות; שירי הווי
ריקוד הורה (לפסנתר) סאסא לא ידוע אבי שחר אינסטרומנטלי לא ידוע
שיר הנוף סאסא יעקב (יענקל'ה) בר אבי שחר מסיבת סיום לא ידוע
שיר עליית הנוער סאסא רוחמה-אביגיל דינר אבי שחר ? לא ידוע
שמחת הגליל סאסא לא ידוע אבי שחר שירי הווי לא ידוע
אתר זה הינו מטעם התנועה הקיבוצית
האתר פועל ברשיון אקום
האתר נתמך בנוסף על-ידי:
© האתר נולד מכוונות טהורות של שימור הזמר הקהילתי, ואין בכוונתו להפר זכויות יוצרים. אם אתם חפצים להסיר שיר או פריט כלשהו מתוקף זכויות יוצרים או מטעמי צנעת הפרט אנא הודיעו לנו ונפעל בהתאם. זכויות היוצרים ביצירות שמורות למחברים ו/או לאקו"ם. הצפייה וההאזנה ליצירות הנמצאות באתר נועדו לשימוש פרטי בלבד. אין להעתיק או להפיץ את היצירות למטרה כלשהי בלא אישור מנהלי האתר. הקלטות השמע באתר שנעשו לפני יותר מחמישים שנה הן נחלת הכלל בהתאם לחוק זכויות יוצרים תשס"ח. אין לעשות שימוש לרעה בכל התכנים המופיעים באתר.
כל הזכויות שמורות | מופעל על ידי אפקט מערכות