הפעל רדיו
שירה עובדת
פרויקט 'שירה עובדת' מציג לראשונה לפני הציבור הישראלי את הזמר הקהילתי שהולחן בקיבוצים ומעולם לא עזב את גבולותיהם. כך נפתח צוהר לתרבות מוזיקלית רב-גונית שהתפתחה לאורך הדורות ביישובים
עזי בהט
פועלו של היוצר:
ישוב:
בן לוותיקי בית-אלפא. גדל, התחנך והצטרף כחבר לקיבוץ בית-אלפא לאחר השרות הצבאי. שרת בצנחנים ועבר קורס קצינים. במילואים שרת "באגד תחזוקה" של רפול. השתתף במלחמת ששת הימים, במלחמת יום כפור, במלחמת לבנון הראשונה ויצא בשלום. עבד כשלושים שנה כמהנדס, שרטט, מנהל ייצור ומשווק במפעל הנגררים של בית-אלפא. מלא תפקידים רבים בקיבוץ: מזכיר (2000-2003), ריכוז קהילה וחברות בוועדות רבות. לאחר סיום תפקידו קהילה קבל על עצמו את ריכוז המסגרייה והתמיד עד יציאתו השנה לפנסיה. מנגן על חלילית, חליל צד ומנדולינה והופיע בהרכבים שונים בחגים וערבים בקיבוץ.

כתבה:  עפרה בהט (אישתו של עזי) זמרת אלט ב"אירוסים".
חדש

שם השיר ישוב מילים לחן תיוג עיבוד ביצוע
שמונים וחמש שנה לבית-אלפא בית אלפא ציונה שביט עזי בהט חג המשק לא ידוע
אתר זה הינו מטעם התנועה הקיבוצית
האתר פועל ברשיון אקום
האתר נתמך בנוסף על-ידי:
© האתר נולד מכוונות טהורות של שימור הזמר הקהילתי, ואין בכוונתו להפר זכויות יוצרים. אם אתם חפצים להסיר שיר או פריט כלשהו מתוקף זכויות יוצרים או מטעמי צנעת הפרט אנא הודיעו לנו ונפעל בהתאם. זכויות היוצרים ביצירות שמורות למחברים ו/או לאקו"ם. הצפייה וההאזנה ליצירות הנמצאות באתר נועדו לשימוש פרטי בלבד. אין להעתיק או להפיץ את היצירות למטרה כלשהי בלא אישור מנהלי האתר. הקלטות השמע באתר שנעשו לפני יותר מחמישים שנה הן נחלת הכלל בהתאם לחוק זכויות יוצרים תשס"ח. אין לעשות שימוש לרעה בכל התכנים המופיעים באתר.
כל הזכויות שמורות | מופעל על ידי אפקט מערכות