הפעל רדיו
שירה עובדת
פרויקט 'שירה עובדת' מציג לראשונה לפני הציבור הישראלי את הזמר הקהילתי שהולחן בקיבוצים ומעולם לא עזב את גבולותיהם. כך נפתח צוהר לתרבות מוזיקלית רב-גונית שהתפתחה לאורך הדורות ביישובים
יהודה לוי
פועלו של היוצר:
ישוב: הגושרים
חבר קיבוץ הגושרים.  נולד בשנת 1939 באלכסנדריה, מצרים. עלה לארץ בשנת 1953. יש לו תואר ראשון במוזיקה בניצוח והלחנה מהאקדמיה למוסיקה ע"ש רובין בירושלים, ותאר אמן מאוניברסיטת קליבנלנד, ארה"ב, במוזיקה אלקטרונית ומוזיקה בת זמננו. ותואר שני בגיל 74 השלים גם תואר במשפטים בפקולטה למשפטים במכללה האקדמית בצפת. אותו סיים בגיל 74. לוי מתמחה עבודותיו המוזיקליות כוללות יצירות לתזמורת, סולנים ומקהלה, מוסיקה אלקטרונית ומוזיקה לתיאטרון. רובן הוקלטו ושודרו בישראל ובחו"ל.

עיון נוסף
חדש

שם השיר ישוב מילים לחן תיוג עיבוד ביצוע
נברך על הגפן נגבה מן המקורות יהודה לוי הרכבים קוליים; שירי חגים הקלטתה ממוחשבת להמחשה
נופים של מולדת הגושרים ישראל קנול יהודה לוי חג המשק; שירי ארץ ישראל אורית גלבר
אתר זה הינו מטעם התנועה הקיבוצית
האתר פועל ברשיון אקום
האתר נתמך בנוסף על-ידי:
© האתר נולד מכוונות טהורות של שימור הזמר הקהילתי, ואין בכוונתו להפר זכויות יוצרים. אם אתם חפצים להסיר שיר או פריט כלשהו מתוקף זכויות יוצרים או מטעמי צנעת הפרט אנא הודיעו לנו ונפעל בהתאם. זכויות היוצרים ביצירות שמורות למחברים ו/או לאקו"ם. הצפייה וההאזנה ליצירות הנמצאות באתר נועדו לשימוש פרטי בלבד. אין להעתיק או להפיץ את היצירות למטרה כלשהי בלא אישור מנהלי האתר. הקלטות השמע באתר שנעשו לפני יותר מחמישים שנה הן נחלת הכלל בהתאם לחוק זכויות יוצרים תשס"ח. אין לעשות שימוש לרעה בכל התכנים המופיעים באתר.
כל הזכויות שמורות | מופעל על ידי אפקט מערכות