הפעל רדיו
שירה עובדת
פרויקט 'שירה עובדת' מציג לראשונה לפני הציבור הישראלי את הזמר הקהילתי שהולחן בקיבוצים ומעולם לא עזב את גבולותיהם. כך נפתח צוהר לתרבות מוזיקלית רב-גונית שהתפתחה לאורך הדורות ביישובים
תמר (תמי) סוברן
פועלו של היוצר:
ישוב:
תמר סוברן מספרת:
אני,  תמר (תמי)  סוברן ובעלי בנימין סוברן ( בּוֹנְץ') באנו לארז כמורים שכירים בבית החינוך המשותף 'שער הנגב' בקיץ 1972. עם בננו הבכור רועי שהיה אז בן שנתים. אני לימדתי לשון, ספרות ופילוסופיה וחינכתי מחזורים אחדים מיו"ד עד י"ב, ובונץ' לימד מתמטיקה, מחשבים ופסיכולוגיה. היינו שכירים חמש שנים. ב1977 נסענו לשליחות  של הנוער החלוץ  באינדיאנה. עם שובנו בקיץ 1979 התקבלנו למועמדות וב-1980 התקבלנו לחברות. שני בנינו הצעירים: יאיר ועידו,  נולדו בארז. המשכתי ללמד בשער הנגב ובונץ' עבר לעבוד ביחידת המחשב של המועצה האזורית 'שער הנגב'  ואחר כך גם ניהל אותה. 
ב-1986-7 שהינו בשנת פוסט-דוקטורט שלי באוניברסיטת קליפורניה בברקלי, עם שובנו התחלתי ללמד פילוסופיה ובלשנות במכללת ספיר ובאוניברסיטת בן גוריון במקביל להוראה וחינוך בשער הנגב.  
ב-1994 קיבלתי משרת מרצה  באוניבריטה העברית ועברנו לגור במבשרת ציון.
ב-1999 קיבלתי משרת מרצה בכיר באוניברסיטת תל אביב, והיום אני ראשת בית הספר למדעי היהדות באוניברסיטה זו. 

עיון נוסף

חדש

שם השיר ישוב מילים לחן תיוג עיבוד ביצוע
שיר לארז ארז יוסי דרור תמר (תמי) סוברן חג המשק לא ידוע
אתר זה הינו מטעם התנועה הקיבוצית
האתר פועל ברשיון אקום
האתר נתמך בנוסף על-ידי:
© האתר נולד מכוונות טהורות של שימור הזמר הקהילתי, ואין בכוונתו להפר זכויות יוצרים. אם אתם חפצים להסיר שיר או פריט כלשהו מתוקף זכויות יוצרים או מטעמי צנעת הפרט אנא הודיעו לנו ונפעל בהתאם. זכויות היוצרים ביצירות שמורות למחברים ו/או לאקו"ם. הצפייה וההאזנה ליצירות הנמצאות באתר נועדו לשימוש פרטי בלבד. אין להעתיק או להפיץ את היצירות למטרה כלשהי בלא אישור מנהלי האתר. הקלטות השמע באתר שנעשו לפני יותר מחמישים שנה הן נחלת הכלל בהתאם לחוק זכויות יוצרים תשס"ח. אין לעשות שימוש לרעה בכל התכנים המופיעים באתר.
כל הזכויות שמורות | מופעל על ידי אפקט מערכות