הפעל רדיו
שירה עובדת
פרויקט 'שירה עובדת' מציג לראשונה לפני הציבור הישראלי את הזמר הקהילתי שהולחן בקיבוצים ומעולם לא עזב את גבולותיהם. כך נפתח צוהר לתרבות מוזיקלית רב-גונית שהתפתחה לאורך הדורות ביישובים
יוסי דרור
פועלו של היוצר:
ישוב:
1950, יליד המושבה נחלת יהודה. חבר גרעין "עלומים" לארז, של"ת מוקדם ב- 1.7.67.
עבד 18 שנים בפלחה ובגד"ש כפלח ומרכז ענף. היה שליח של תנועת איחוד הבונים בסידני, אוסטרליה. פעיל ומזכיר ארגון עובדי הפלחה 1988 - 2004. מ- 2004 מנהל תחום זרעי גד"ש בחברת 'הזרע'.
בקיבוץ: מרכז ועדות תרבות, חברה, כ"א, צעירים, מועצה חברתית-כלכלית, חבר בצוות השינוי ושיוך הדירות. כותב אופרטות לחתונות ובר-מצוות, ברכות לחגים ולימי הולדת. מדריך טיולי מכוניות של קבוצת חברים מזה 17 שנה וטיולי ג'יפים מזה 10 שנים.

חדש

שם השיר ישוב מילים לחן תיוג עיבוד ביצוע
שיר לארז ארז יוסי דרור תמר (תמי) סוברן חג המשק לא ידוע
אתר זה הינו מטעם התנועה הקיבוצית
האתר פועל ברשיון אקום
האתר נתמך בנוסף על-ידי:
© האתר נולד מכוונות טהורות של שימור הזמר הקהילתי, ואין בכוונתו להפר זכויות יוצרים. אם אתם חפצים להסיר שיר או פריט כלשהו מתוקף זכויות יוצרים או מטעמי צנעת הפרט אנא הודיעו לנו ונפעל בהתאם. זכויות היוצרים ביצירות שמורות למחברים ו/או לאקו"ם. הצפייה וההאזנה ליצירות הנמצאות באתר נועדו לשימוש פרטי בלבד. אין להעתיק או להפיץ את היצירות למטרה כלשהי בלא אישור מנהלי האתר. הקלטות השמע באתר שנעשו לפני יותר מחמישים שנה הן נחלת הכלל בהתאם לחוק זכויות יוצרים תשס"ח. אין לעשות שימוש לרעה בכל התכנים המופיעים באתר.
כל הזכויות שמורות | מופעל על ידי אפקט מערכות