הפעל רדיו
שירה עובדת
פרויקט 'שירה עובדת' מציג לראשונה לפני הציבור הישראלי את הזמר הקהילתי שהולחן בקיבוצים ומעולם לא עזב את גבולותיהם. כך נפתח צוהר לתרבות מוזיקלית רב-גונית שהתפתחה לאורך הדורות ביישובים
יראון
יִרְאוֹן הוא קיבוץ באזור הצפון בתחום המועצה אזורית הגליל העליון. קיבוץ יראון שייך לתנועה הקיבוצית המאוחדת, הוא אינו מופרט ושומר על אורח חיים שיתופי, בדגש על ערבות הדדית.
הקיבוץ הוקם לאחר מלחמת העצמאות ב-20 במאי 1949 בידי יוצאי חטיבת יפתח של הפלמ"ח (מהכשרת דפנה של תנועת הצופים העבריים), מספר לוחמים יוצאי גדוד מוריה (לוחמי חי"ש) ובוגרי תנועת הנוער "דרור - החלוץ" שעלו ממצרים. 

יוצרים ביישוב

יוצרים פעילות
אראלה מירב כותב\ת
ג'וני לוי כותב\ת; מלחין\מלחינה
גל אזדרכת מלחין\מלחינה
יובב כץ כותב\ת
נעה פיינברג כותב\ת
חדש

שם השיר ישוב מילים לחן תיוג עיבוד ביצוע
אני גר על ההר יראון ג'וני לוי ג'וני לוי חג המשק; מוזיקה עכשווית; שירי הווי; שירי הווי,     המיטב    ; שירי טבע ועונות השנה
המנון יראון יראון אראלה מירב עדי רז חג המשק; שירי הווי עדי רז משתתפי המופע
וסובב לו השביל בהרים יראון אראלה מירב מוני אמריליו הרכבים קוליים; חג המשק לא ידוע
זמר ליראון (בואי איתו לגליל) יראון יובב כץ מוני אמריליו חג המשק
חמישים ליראון יראון נעה פיינברג גל אזדרכת חג המשק; שירי הווי גל אזדרכת משתתפי המופע
למה דווקא יראון יובב כץ מוני אמריליו חג המשק לא ידוע
אתר זה הינו מטעם התנועה הקיבוצית
האתר פועל ברשיון אקום
האתר נתמך בנוסף על-ידי:
© האתר נולד מכוונות טהורות של שימור הזמר הקהילתי, ואין בכוונתו להפר זכויות יוצרים. אם אתם חפצים להסיר שיר או פריט כלשהו מתוקף זכויות יוצרים או מטעמי צנעת הפרט אנא הודיעו לנו ונפעל בהתאם. זכויות היוצרים ביצירות שמורות למחברים ו/או לאקו"ם. הצפייה וההאזנה ליצירות הנמצאות באתר נועדו לשימוש פרטי בלבד. אין להעתיק או להפיץ את היצירות למטרה כלשהי בלא אישור מנהלי האתר. הקלטות השמע באתר שנעשו לפני יותר מחמישים שנה הן נחלת הכלל בהתאם לחוק זכויות יוצרים תשס"ח. אין לעשות שימוש לרעה בכל התכנים המופיעים באתר.
כל הזכויות שמורות | מופעל על ידי אפקט מערכות