הפעל רדיו
שירה עובדת
פרויקט 'שירה עובדת' מציג לראשונה לפני הציבור הישראלי את הזמר הקהילתי שהולחן בקיבוצים ומעולם לא עזב את גבולותיהם. כך נפתח צוהר לתרבות מוזיקלית רב-גונית שהתפתחה לאורך הדורות ביישובים
סאסא
סָאסָא הוא קיבוץ המשתייך לקיבוץ הארצי ולמועצה אזורית הגליל העליון. הוא שוכן בהרי מרום הגליל, בגובה 856 מטרים מעל פני הים, כ-10 קילומטרים ממזרח למעלות תרשיחא וכ-15 קילומטרים ממערב לצפת. היישוב הוקם בשנת 1949. מייסדיו הם חברי "גרעין עלייה ה'" של תנועת השומר הצעיר שעלו מצפון אמריקה. היישוב הוקם על חורבותיו של הכפר הערבי סעסע שנכבש במלחמת העצמאות במבצע חירם.
אוכלוסיית הקיבוץ מורכבת מגרעין המייסדים, גרעינים ישראלים, גרעין של השומר הצעיר מאירופה (צרפת, שווייץ, איטליה, אוסטריה, בלגיה) בני קיבוץ ובוגרי בית הספר "פינת אנה פרנק".
מקור: ויקיפדיה

עיון נוסף

יוצרים ביישוב

יוצרים פעילות
רועי רשקס כותב\ת
חדש

שם השיר ישוב מילים לחן תיוג עיבוד ביצוע
אגדה על מרקו סאסא מקסים גורקי גד איש עם כללי גד איש עם לא ידוע
ברכת הנרות סאסא רוני אשל גד איש עם שירי חגים לא ידוע
המנון סאסא סאסא גדי מאירי לא ידוע חג המשק לא ידוע
חורף סאסא רוני אשל גד איש עם שירי טבע ועונות השנה לא ידוע
ריקוד הורה (לפסנתר) סאסא לא ידוע אבי שחר אינסטרומנטלי לא ידוע
שיר היובל לסאסא סאסא רועי רשקס לא ידוע חג המשק לא ידוע
שיר הנוף סאסא יעקב (יענקל'ה) בר אבי שחר מסיבת סיום לא ידוע
שיר עליית הנוער סאסא רוחמה-אביגיל דינר אבי שחר ? לא ידוע
שמחת הגליל סאסא לא ידוע אבי שחר שירי הווי לא ידוע
אתר זה הינו מטעם התנועה הקיבוצית
האתר פועל ברשיון אקום
האתר נתמך בנוסף על-ידי:
© האתר נולד מכוונות טהורות של שימור הזמר הקהילתי, ואין בכוונתו להפר זכויות יוצרים. אם אתם חפצים להסיר שיר או פריט כלשהו מתוקף זכויות יוצרים או מטעמי צנעת הפרט אנא הודיעו לנו ונפעל בהתאם. זכויות היוצרים ביצירות שמורות למחברים ו/או לאקו"ם. הצפייה וההאזנה ליצירות הנמצאות באתר נועדו לשימוש פרטי בלבד. אין להעתיק או להפיץ את היצירות למטרה כלשהי בלא אישור מנהלי האתר. הקלטות השמע באתר שנעשו לפני יותר מחמישים שנה הן נחלת הכלל בהתאם לחוק זכויות יוצרים תשס"ח. אין לעשות שימוש לרעה בכל התכנים המופיעים באתר.
כל הזכויות שמורות | מופעל על ידי אפקט מערכות